ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Vánoční turnaj Gambit 2016
(18.12.2016-Vl.Karban)

Tradiční pohodový turnaj uspořádal šachový oddíl Gambit Jihlava pro svoje členy a pozvané hosty. Tentokrát zvítězil Roman Vincze (6/7) na pomocné hodnocení, já jsem byl se stejným počtem bodů na druhém místě. V pátém kolem jsem sice Romana pěkně porazil, nicméně remízy v posledních dvou kolech mi na vítězství nestačily. Roman Vincze ukázal nesmírnou bojovnost jak v pozicích mrtvě vyrovnaných, tak i prohraných a tak v turnaji zaslouženě zvítězil.

Link na výsledky
Obrazová galerie    1 (Marek)     2 (Kotík)
 
Rád jsem zase potkal staré bedřichovské borce.. 
 
Krajský přebor v rapid šachu 2016 - Velikonoční turnaj
(26.03.2016)
Tradičního turnaje organizovaného Gambitem Jihlava se zúčastnili tito borci: Ondra Cháb, Zbyněk Cvach a Vlasta Karban. Původně jsme měli dokonce vytvořit družstvo, bohužel se ale Karel Pejčoch omluvil a tak jsme zůstali pouze v soutěži jednotlivců. V turnaji zvítězil Petr Buchníček z Třebíče se 7,5 body z 9 partií, druhý byl Josef Kratochvíl z Lokomotivy Brno (7 bodů) a třetí skončil Pavel Švanda z Gordicu Jihlava (7 bodů). Vlasta Karban obsadil 7. místo s 6,5 body. Ondra Cháb dosáhl 5 bodů (31. místo) a Zbyněk Cvach 4,5 bodu (35. místo). Celkem se zúčastnilo 75 šachistů.
Kompletní výsledky jsou zde: Link na Chess Results


 
Silvestrovský turnaj Gambit 2015
(27.12.2015)
 
Tradiční turnaj v rapid šachu uspořádal Gambit Jihlava pro svoje členy a pozvané hosty. Vyhrál Tomáš Skořepa před Martinem Škodou (5,5/7). Třetí skončil Vlastimil Karban (SŠK Cejle) s 5 body.
Přehled výsledků je k dispozici zde
 
 

 
Krajský přebor Vysočiny v bleskové hře 2015
(03.12.2015)

​Z Cejle se zúčastnili Ondra Cháb a Zbyněk Cvach, kteří obsadili v nadupané konkurenci 36., resp. 37. místo (z 55 účastníků) za 8 bodů ze 17 možných. Vyhrál Viktor Žigo, následován Petrem Buchníčkem a Štěpánem Seidlem.
Podrobnější výsledky jsou k dispozici zde
 
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one