ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Lázně Jeseník

Lázně Jeseník

Prvorepubliková architektura
26.08.2012  Vl.Karban  
OPEN Jeseník 2012 - kouzlo švýcarského systému aneb Glückvogel

Rozhodl jsem se o těchto prázdninách vyzkoušet netradiční novinku: vyjet s celou rodinou na dovolenou, manželka s dcerami by se někde procházely a já bych si zahrál zase po letech šachový turnaj. Dlouho jsem vybíral z nabídky tuzemských turnajů nějaký turnaj, který by se odehrával o prázdninách v atraktivním místě, až má volba padla na Mezinárodní turnaj v lázních Jeseník. Turnaj má zde dlouhou tradici, jednalo se už o 22.ročník.

11.8.2012 jsem všechno naložil, manželku, dcery, 4 bicykly a vyrazili jsme do Jeseníku. Je to poměrně daleko a tak nám trvalo skoro celé dopoledne, než jsme dojeli. Celou cestu pršelo, byl jsem v časovém presu, protože jsme chtěli jít ještě na oběd, nemohl jsem najít místnost prezentace (z podivuhodných důvodů nebyla v místě turnaje, ale v Jeseníku, což je město vzdálené asi 3 km od lázní Jeseník) atd., takže jsem k první partii dorazil již ve stavu totální vyčerpanosti.
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one