ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Krajský přebor v rapid šachu 2016 - Velikonoční turnaj
(26.03.2016)
Tradičního turnaje organizovaného Gambitem Jihlava se zúčastnili tito borci: Ondra Cháb, Zbyněk Cvach a Vlasta Karban. Původně jsme měli dokonce vytvořit družstvo, bohužel se ale Karel Pejčoch omluvil a tak jsme zůstali pouze v soutěži jednotlivců. V turnaji zvítězil Petr Buchníček z Třebíče se 7,5 body z 9 partií, druhý byl Josef Kratochvíl z Lokomotivy Brno (7 bodů) a třetí skončil Pavel Švanda z Gordicu Jihlava (7 bodů). Vlasta Karban obsadil 7. místo s 6,5 body. Ondra Cháb dosáhl 5 bodů (31. místo) a Zbyněk Cvach 4,5 bodu (35. místo). Celkem se zúčastnilo 75 šachistů.
Kompletní výsledky jsou zde: Link na Chess Results


 
Lázně Jeseník

Lázně Jeseník

Prvorepubliková architektura
26.08.2012  Vl.Karban  
OPEN Jeseník 2012 - kouzlo švýcarského systému aneb Glückvogel

Rozhodl jsem se o těchto prázdninách vyzkoušet netradiční novinku: vyjet s celou rodinou na dovolenou, manželka s dcerami by se někde procházely a já bych si zahrál zase po letech šachový turnaj. Dlouho jsem vybíral z nabídky tuzemských turnajů nějaký turnaj, který by se odehrával o prázdninách v atraktivním místě, až má volba padla na Mezinárodní turnaj v lázních Jeseník. Turnaj má zde dlouhou tradici, jednalo se už o 22.ročník.

11.8.2012 jsem všechno naložil, manželku, dcery, 4 bicykly a vyrazili jsme do Jeseníku. Je to poměrně daleko a tak nám trvalo skoro celé dopoledne, než jsme dojeli. Celou cestu pršelo, byl jsem v časovém presu, protože jsme chtěli jít ještě na oběd, nemohl jsem najít místnost prezentace (z podivuhodných důvodů nebyla v místě turnaje, ale v Jeseníku, což je město vzdálené asi 3 km od lázní Jeseník) atd., takže jsem k první partii dorazil již ve stavu totální vyčerpanosti.
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Svoláváme se přes WhatsApp, správcem skupiny je novotnyp1991@gmail.com .
Varování ministerstva zdravotnictví: účast v této WhatsApp skupině může být toxická 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one