ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Ve svém posledním vystoupení v sezóně 2021/2022 dokázala Cejle znovu zvítězit a poprvé prošla celou soutěží bez prohry!
V předposledním kole jsme zavítali do HB, kde jsme se utkali s místním "A" mužstvem, v minulých letech pravidelným účastníkem krajského přeboru. Již před začátkem utkání jsme věděli, že Náměšť v dohrávaném zápase porazila Gambit D 5:3 a tím nás vystřídala na prvním místě tabulky. Také bylo jasné, že pokud získáme v HB alespoň bod, skončíme v krajské soutěži nejhůře na druhém místě, což by byl náš nejlepší výsledek určitě za posledních 20 let.
V 7. kole jsme jeli do Jihlavy, kde na nás čekalo mužstvo Gambitu "D", složené z mládežníků. Protože jsme nastoupili v takřka základní sestavě a Gambitu chyběly dvě poslední šachovnice, tak jsme si naše šance cenili vysoko.
V 6. kole jsme přivítali šachisty ze Světlé nad Sázavou a dosáhli jsme přesvědčivého vítězství.
VK 19.12.2021

Jaký název článku vymyslet, aby znovu obsahoval spojení "v čele.."? Věru příjemné starosti. Tentokrát jsme si poradili s nebezpečnou Třebíčí.
VK 07.12.2021

V neděli jsme v boji o první příčku přivítali mladé šachisty Náměště. Po velkém boji se nám podařilo vybojovat nerozhodný výsledek 4:4, které znamená, že jsme se udrželi na prvním místě neúplné tabulky.


 
VK 21.11.2021

Ve třetím kole jsme jeli do Žďáru, kde se nám podařilo potvrdit úlohu papírového favorita. Tentokrát jsme zabrali hlavně na zadních šachovnicích.
7.11.2021 - Vl.Karban

Napínavější, než jsme čekali. Tak bych asi hodnotil náš zápas s Gambitem C. Hosté sice při příjezdu hlásili, že si přijeli pro výhru, ale moc jsme jim to nevěřili. 
17.10.2021 - V.Karban

V prvním kole si naše družstvo poradilo s oslabenou Velkou Bíteší v poměru 5:3.

 
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Svoláváme se přes WhatsApp, správcem skupiny je novotnyp1991@gmail.com .
Varování ministerstva zdravotnictví: účast v této WhatsApp skupině může být toxická 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one