ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
23.02.2020 - V.Karban

Z krajské soutěži ročníku 2019/2020 si Cejle odvezla bramborovou medaili, skončila na čtvrtém místě. V posledním kole jsme vyrazili na palubovku jistého vítěze - béčka Světlé nad Sázavou. Byli jsme oslabeni o Ondru a Karla a ani statečný výkon ostatních nestačil, prohráli jsme 5:3 a protože naši sousedi v tabulce vyhráli, tak na nás zbyla nepopulární brambora.

 
19.02.2020 - V.Karban
Omlouvám se za zpoždění, že jsem nestihl napsat tento oslavný článek dříve. Je to opravdu tak, Cejle potřetí za sebou zvítězila a vzhledem k zaváhání Bíteše se dotáhla dohled druhého místa v tabulce, což by byl historický úspěch. 

 
26.01.2020 - V.Karban

V 7.kole jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Gambitu Jihlava C. Nastoupili jsme opět v silné sestavě, chyběl nám jen Zbyňďa, kterého tentokrát zastoupil Vláďa Novák. 
12.01.2020 - V.Karban

V šestém kole se nám podařilo vybojovat cenné vítězství na půdě našeho souseda v tabulce ŠK Caissa Třebíč B. Nastoupili jsme v základní sestavě, už i se Zbyňďou, naopak naši soupeři se museli obejít bez prvních dvou šachovnic.  
15.12.2019 - V.Karban

V pátém kole jsme se střetli se silným Humpolcem B, který se pravidelně umísťuje na prvních příčkách naší soutěže. Zvláště první tři šachovnice s hráči ELO>1900 vzbuzují respekt. My jsme se znovu museli obejít bez Zbyňdi a ani začátek utkání nevěštil nic dobrého. Broňa musel zaskočit na poslední šachovnici a nějak se tam nešťastně zapletl na královském křídle a hned jsme prohrávali.

I na ostatních šachovnicích to vypadalo všelijak. Ondra Cháb se dostal pod prudký útok a Karel Pejčoch měl pozici tak rozdrbanou, že to hrozilo rychlým koncem. Martin Sobotka měl nějaké pěšáky namíň, takže se celé utkání blížilo debaklu. Solidní pozici měl  Jaromír Nepraš a jediný, kdo mohl mluvit o výhodě, byl Luďa Velc.
01.12.2019 - V.Karban

Ve čtvrtém kole jsme se utkali s Gambitem D. Nastoupili jsme znovu bez našeho batelovského ranaře Zbyňdi Cvacha, minule byl prý na vině alkohol, nyní koupelna. Tak trochu se obávám, že příště půjde o alkohol v koupelně. Soupeř postavil, až na dva mládežníky na předních dvou šachovnicích,  výběr talentovaných dětí školního věku, některé za doprovodu svých maminek. Luďka Velce (nikoli Radovana, jak uvádí oficiální zápis) trápila desetiletá holčička! Přesto se nám podařilo zvítězit, ale vsadil bych se, že pokud naši soupeři u šachu zůstanou, tak za dva tři roky bude výsledek opačný.
17.11.2019 - V.Karban
V dalším kole krajské soutěže jsme se utkali s dalším adeptem předních pozic, Velkou Bíteší. Na rozdíl od minulého zápasu v Havlíčkově Brodě, kde jsme byli blízko zisku bodů, jsme nepodali nadprůměrný výkon a po zásluze jsme prohráli. Nastoupili jsme oslabeni o Zbyňdu Cvacha - že by ještě rozdýchával partii minulého kola?

 
03.11.2019
Pro náš zápas s Havlíčkovým Brodem by se hodilo hodnocení některých zápasů současné fotbalové Slavie. Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit a nakonec zápas dopadl hodně špatně. Byla to ale zasloužená porážka, v šachu prohrává ten, kdo dělá hrubé chyby.
Vl.Karban - 13.10.2019

Našeho tradičního soupeře v boji o záchranu jsme tentokrát potkali již v prvním kole. Zatímco my jsme se sešli v základní sestavě (příjemná změna oproti startu minulé sezóny), hosté ponechali některé zkušené hráče doma a vyslali nadějné mládežníky. V tomto případě ještě zkušenost měla nad mládím navrch.


 
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Svoláváme se přes WhatsApp, správcem skupiny je novotnyp1991@gmail.com .
Varování ministerstva zdravotnictví: účast v této WhatsApp skupině může být toxická 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one