ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz

9. kolo - Prohra s vítězem soutěže

24.02.2019 V.Karban

V posledním kole jsme se utkali s již jasným vítězem celé soutěže, HB B, který všechny zápasy vyhrál. Již od začátku to nevypadalo na to, že bychom dokázali zopakovat loňské senzační vítězství.
2019-03-03_11h15_30.png
Tentokrát toho nedokážu moc říci o ostatních partiích, protože jsem se plně věnoval své partii s Romanem Vinczem. Na začátku jsem obětoval pěšce za lepší vývin a opravdu se mi podařilo vybudovat pěkný útok a dosáhnout jasně vyhrané pozice. Bohužel jsem neviděl několik triviálních cest k výhře a tak příslovečná nenasytnost soupeře nebyla potrestána. Partii si můžete prohlédnout zde: http://www.chesstalker.com/wioYg4xyqHMf
Závěrečná tabulka - umístili jsme se na slušném šestém místě, po loňském třetím místě je to zhoršení, ale musíme si přiznat, že v loňském roce jsme měli častokrát kliku.
2019-03-03_11h20_56.png
O tento výsledek se zasloužili:
2019-03-03_11h23_52.png
Našim nejlepším hráčem byl Jaromír Nepraš, už druhý rok neprohrál a 67 % je velmi slušný výsledek. Skvěle rozjetou sezónu měl Zbyňďa Cvach, dva knedlíky v posledních dvou kolech mu ale zkazily náladu. Já bych byl se sezónou spokojený, kdybych dokázal vyhrát poslední partii s Vinczem. 
Ostatní hráči podali solidní výkony, někdy se dařilo lépe, někdy hůře. Co bych určitě pochválil, byla docházka hráčů základní sestavy (až na výjimku prvního kola.

Teď máme čas nabrat síly a do další sezóny vstoupit s nadějí, že příště třeba budeme hrát lépe   :-)

 


 
03.03.2019 11:33:54
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one