ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
24.02.2019 V.Karban

V posledním kole jsme se utkali s již jasným vítězem celé soutěže, HB B, který všechny zápasy vyhrál. Již od začátku to nevypadalo na to, že bychom dokázali zopakovat loňské senzační vítězství.
10.02.2019 V.Karban
Do souboje s naším sousedem v tabulce jsme vyrazili oslabeni o kapitána, který si užíval lázní a také překvapivě o Zbyňdu Cvacha (o tom nemám zprávy, doufám, že to nebyla sebereflexe po výprasku v Humpolci). Zaskočit musel Smolík a Broňa Křišťál.

 
27.01.2019 V.Karban
Tentokrát se nám nepodařilo navázat na úspěšnou loňskou sezónu, kdy jsme Humpolec překvapivě porazili. Nastoupili jsme sice v plné zbroji, ale na soupeře to nestačilo.
13.01.2019 V.Karban
Po smolné prohře s Gambitem C jsme v dalším kole hostili Gambit D
16.12.2018 V.Karban
Napínavý zápas jsme odehráli s Gambitem C. Takřka v každé partii došlo k obratu.
2.12.2018 V.Karban
Hodně nekompromisní byl náš zápas s Třebíčí, v jehož průběhu jsme již vedli 4:1. Bohužel nám to k úspěchu nepomohlo, protože jsme poslední tři partie prohráli.
18.11.2018 - Vl.Karban
Pro první vítězství jsme si zajeli do Pelhřimova. Trochu jsme se našich tradičních soupeřů obávali, neboť v minulém kole senzačně porazili silný Humpolec.
04.11.2018  V. Karban
V druhém kole se nám podařilo urvat první bod v souboji se Světlou nad Sázavou.
14.10.2018 - Vl.Karban
Nová sezóna nezačala pro cejlecké šachisty dobře. V předchozím ročníku byla naši silnou stránkou docházka hráčů základu, což tentokrát zcela selhalo. Do Velké Bíteše jsme dorazili bez několika tradičních opor.
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one