ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
18.03.2018 - Vl.Karban
​V posledním kole jsme se utkali s jihlavským Gambitem C. Utkání to pro nás bylo radostné, protože jsme si již v minulém kole zajistili historické třetí místo a posunout dopředu jsme se prakticky taky nemohli.
11.02.2018 - Vl.Karban
​Bez kapitána Ondry Chába jsme nastoupili v předposledním kole v Cejli proti šachistům z Velké Bíteše. Ti byli zároveň našimi pronásledovateli v boji o stupně vítězů.
28.01.2018 - Vl.Karban
​Už mi skoro docházejí oslavné nadpisy. V minulém příspěvku jsem blahořečil naše vítězství nad ZR a liboval si, že se utkáme o čelo tabulky s HB. Ani ve snu by mne však nenapadlo, že po Humpolci si podáme i další vedoucí tým!
14.01.2018 - Vl. Karban
​Tento titulek jsem měl dlouho schovaný v šuflíku a až nyní ho mohu s klidným svědomím použít. Uznejte sami. Od smolné prohry v prvním kolem Cejle v následujících pěti zápasech čtyřikrát zvítězila a jedenkrát remizovala. 
17.12.2017 - Vl.Karban
​Poslední kolo KS v roce 2017 nás zavedlo do Světlé nad Sázavou. Naštěstí se nevyplnila předpověď počasí (což u našich meteorologů zas není tak zvláštní) a cesta proběhla bez problémů. Nastoupili jsme sice bez Aleše, který dal přednost sjezdovce v Kitzbühlu, ale v plné sestavě s touhou bodovat
03.12.2017  Vl.Karban

​Čtvrté kolo krajské soutěže k nám přiválo podle našeho názoru hratelného soupeře, "D" tým jihlavského Gambitu. Ve svých představách jsme se mlsně unášeli vítězstvím a atakem na nejvyšší příčky tabulky.
19.11.2017  Vl.Karban

​Ve třetím kole jsme nastoupili proti jednomu z favoritů celé soutěže, který nadělil našemu minulému soupeři Pelhřimovu B 7:1. Z toho pramenily i obavy, zda nedopadneme stejně. Tyto obavy se však ukázaly býti naprosto lichými. Nastoupili jsme v základní sestavě a zaznamenali cenné vítězství.
05.11.2017 Vl.Karban

​Po týdenní tradiční dušičkové přestávce se znovu rozhořely boje na 64 polích v krajské soutěži. My jsme zavítali do Pelhřimova, kde naším soupeřem byl místní B tým, tradiční to sok v boji o poslední místo.
​Vl.Karban, 15.10.2017

​V prvním kole krajské soutěže k nám zavítalo družstvo Třebíče C, náš poslední soupeř z minulého ročníku, kterému jsme v Třebíči podlehli 5,5:2,5. Nyní se nám podařilo výsledek vylepšit, prohráli jsme 3:5, i když průběh zápasu sliboval více.
 


 
 
 


 
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one