ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz

9. kolo - Sezóna končí

Vl.Karban, 19.3.2017
Poslední kolo nás zavedlo do Třebíče. Zájem cejleckých borců o zápas byl minimální a tak jsme dorazili v notně oslabené sestavě.
Dojeli jsme do Třebíče již před tradiční devátou hodinou a překvapilo nás, že soupeř se ještě nedostavil. Že by to vzdal dopředu? Bohužel nikoli, poslední kolo se hrálo až od desáté hodiny..
To byla jen první z nepříjemných událostí, která na nás čekala. Karel Pejčoch sice v Třebíči studoval, ale po cestě se zamotal v centru a projel jednosměrkou špatným směrem. Což bystrým a již v neděli ráno aktivním příslušníkům neuniklo a Karla to stálo 500 Kč.
Před zápasem Ondra Cháb vypomohl domácím s nastavením hodin, třebaže jsme je výslovně upozornili na incident z minulého kola (obvinění p.Fišara, že jsme hostům nastavili špatně čas). 
Pak se již začalo hrát. Rychlé remízy na 2.,3. a 5. šachovnici zajistily domácím rozhodující náskok, Zbyňďa využil volného času před začátkem zápasu k osvěžení v místní restauraci a záhy stál zoufale. Bylo již jen otázkou času, kdy bude muset rezignovat.

Já jsem svou odvetu za loňskou porážku pojal jako kavárenský šach a již jsem stál dost podezřele. Nicméně kavárna zafungovala a i když bílý Standa Mezlík "získal" dvě figury za věž, věž pronikla na volný sloupec a bílý se musel vzdát.
ScreenShot080.jpg
Celkové výsledky
ScreenShot081.jpg
Získali jsme o jeden bod méně než loni a skončili o jedno místo hůře (loni jsme byli osmí při jedenácti účastnících). Celou sezónu jsme se pohybovali ve středu tabulky, ale závěr se nepodařil.
ScreenShot082.jpg
ScreenShot083.jpg
Nejlepší sezónu za poslední roky odehrál Ondra Cháb a výborně hrál také Karel Pejčoch. Hodně si polepšil také Luděk Velc. Na straně nespokojených je tentokrát Zbyňda Cvach a já, takhle mizernou hru doprovázenou hrubkami nepamatuji.
Snad to příště bude lepší.
 
29.03.2017 21:55:49
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one