ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz

1.kolo - Vydřené vítězství

V prvním kole jsme se střetli s našimi tradičními soupeři v boji o poslední místo v soutěži. V předchozím ročníku jsme s pelhřimovskými prohráli 5:3, nyní se nám podařilo po velkém boji zvítězit. Podrobnosti ukazuje tabulka.
ScreenShot068.jpg
Takřka na všech šachovnicích jsme měli značnou převahu ELO bodů, ale nedařilo se nám ji přetavit v bodíky. Rychle se skončilo na zadních šachovnicích, pak ještě Pepa Bilků zkoušel několik tahů čarovat bez věže, ale nevyčaroval nic. A protože ani naše kladivo na body (dneska spíše kladívko) - Zbyňďa - se nepředvedlo, rychle zabukovalo remízu a zmizelo z hrací místnosti, ocitli jsme se v polovině zápasu v deficitu.
Naštěstí Ondra Cháb zlomil remízové prokletí z minulých sezón a po chybě soupeře rychle získal rozhodující materiál. Luďa potom zapsal remízu a nechal rozhodnutí na první a třetí šachovnici. Karel Pejčoch dohrával s figurou navíc a já vlastně taky, takže se nám nakonec přece jen podařilo utrpět vítězství. Taky díky tomu, že za Pelhřimov nenastoupily první tři šachovnice.
V každém případě by to chtělo v příštím kole trochu zabrat, tam by asi takový výkon na úspěch nestačil.
 

 
10.10.2016 16:52:16
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one