ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Vl.Karban, 19.3.2017
Poslední kolo nás zavedlo do Třebíče. Zájem cejleckých borců o zápas byl minimální a tak jsme dorazili v notně oslabené sestavě.
V 8. kole jsme hostili doma "C" tým Žďáru.
V sedmém kole zajížděla Cejle do Světlé nad Sázavou, kde zaválela.
Neuvěřitelný zápas jsme odehráli v 6.kole, s Gambitem "C" jsme vybojovali na všech šachovnicích remízy.
Naděje na dobrý výsledek v tomto zápase trvaly jen asi třičtvrtě hodiny, než se začaly naše pozice pomalu hroutit.
Ve čtvrtém kole cejlečtí šachisté zavítali do Velké Bíteše. Sestavy byly oboustranně tak děravé, že jsme se záhy ocitli v překvapivém vedení.
Nabuzeni předchozími úspěchy jsme se utkali 13.11.2016 s šachisty Humpolce B, kteří po druhém kole okupovali poslední místo tabulky. Pokračování cejleckého zázraku se nekonalo, prohráli jsme vysoko 2:6.
2. kolo - Sním či bdím? Druhé vítězství za sebou..
V druhém kole jsme nejeli daleko, naším soupeřem bylo jihlavský Gambit D. Kapitán Ondra Cháb nasadil na posledních šachovnicích tajné zbraně, Janu Vochyánovou a Standu Nováka a tyto šachovnice také zabodovaly. Poměrně rychle vyhrál také Ondra Cháb a po remízách Zbyňka Cvacha a Jardy Nepraše jsme již vedli 4:1. Na první šachovnici jsem tak dlouho zkoušel partii vyhrát, až jsem se musel zachraňovat pomocí kavárenských triků. A protože Luděk soupeře také přehrál, bylo jasné, že si odvezeme vysokou výhru.
V prvním kole jsme se střetli s našimi tradičními soupeři v boji o poslední místo v soutěži. V předchozím ročníku jsme s pelhřimovskými prohráli 5:3, nyní se nám podařilo po velkém boji zvítězit. Podrobnosti ukazuje tabulka.
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one