ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz

5. a 6.kolo - 2 x za 6

10.1.2016 a 24.1.2016  Vl.Karban
 
Dva poslední zápasy mohu shrnout stručně. Dvakrát jsme dostali výprask 6:2.
ScreenShot056.jpg
V prvním zápase v roce 2016 jsme oslabeni o bratry Cvachy přivítali jedno z předních družstev soutěže. O náš jediný bod se postaral Luděk Velc. Ostatní byla bída a utrpení. Ondra Cháb skončil s dvěma pěšci navíc ve věčném šachu a já, místo abych partii ukončil miniaturně v 11.tahu, jsem nedokázal dotáhnout útok s obětí střelce na královském křídle a hanebně jsem prohrál.
Pokud s Třebíčí jsme měli trochu šancí, tak v Havlíčkově Brodě to bylo snad ještě horší. Sice již nastoupil ožehnutý Zbyňďa, ale zase onemocněl Ondra Cháb. Další problémy způsobily výroční schůze, plesová sezóna a tak podobně.
ScreenShot057.jpg
Kromě dvou remíz na druhé a třetí šachovnici (dobrý výsledek pro Zbyňďu) to bylo beznadějné. Bodík na prvním prkně jsem utahal v zajímavé koncovce, kdy moji dva střelci a dva pěšci byli silnější než soupeřův střelec, koník a dva pěšci. Ale spíš než hluboký plán to bylo čekání na poslední chybu a tu tentokrát udělal soupeř..


 
27.01.2016 22:19:09
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one