ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz

2.kolo - Ve Světlé nad Sázavou

V 2.kole krajské soutěže jsme cestovali do pro nás vzdálené Světlé nad Sázavou.
ScreenShot047.jpg
Nejvíce se dařilo bratrské dvojici Cvachů, kteří dokázali své partie vyhrát. Zbyněk Cvach v taktické řeži předvedl lepší propočet, jeho bratr zase udolal místního šachového matadora p.Mareše. Bohužel to byly jediné dvě výhry, které jsme zaznamenali. Velkou šanci vyhrát měl i Ondra Cháb, který již v zahájení jasně přehrál svého soupeře, ale útok neprorazil a v koncovce se mu nepodařilo najít cestu k výhře. Já jsem se dopracoval pouze k remíze, protože v okamžiku, kdy se mi začínala má pozice líbit, jsem přehodil tahy a přišel jsem o pěšce. Chyběla mi i protihra a tak jsem přistoupil na nabídku remízy.
Na ostatních šachovnicích jsme své partie prohráli. Ještě bych chtěl zmínit, že Jarda Makovec odehrál ve Světlé svou první soutěžní partii se zapisováním. Krátce před zahájením utkání mu Ondra podal rychlokurs šachové notace a Jarda šel do boje. Sice prohrál, to se stává, ale již se zapsal do šachové historie  :-)
 
19.11.2015 21:09:37
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one