ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
Měli jsme na víc..
4.12.2013 Vl.Karban

Ve třetím kole, v neděli 1.12.2013, jsme hostili béčko Světlé nad Sázavou, které v předchozím kole porazilo HB 7:1. Asi nás trochu podcenili a nepřijeli v nejsilnější sestavě, z prvních pěti šachovnic chyběla 1.,3. a 5. My jsme byli v plné síle.
V polovině utkání to vypadalo na naše jasné vítězství. Na výhru stál jasně Luděk Velc i Jaromír Nepraš, pěšce navíc měl Jarda Mareček. Ostatní partie byly vyrovnané. Karel Cháb a Karel Ženíšek udrželi remízu, naše tajná zbraň Zbyněk Cvak tentokrát utloukl taky "jenom" nerozhodný výsledek. Galantnost Ondry Chába na druhé šachovnici jsem dohonil já.

Pak se to ale pokazilo. Jarda Nepraš si nechal chytit figurku a Luděk Velc odevzdal věž. Více už jsem neviděl, protože jsem musel odběhnout na rodinnou oslavu.

Z konečného výsledku je patrné, že Jarda Mareček svého pěšce navíc neprosadil a tak nakonec můžeme děkovat Jardovi Neprašovi, že jeho věže se prosadily proti věži a dvou střelcům soupeře a že jsme slibně rozehrané utkání alespoň zremizovali.
 
ScreenShot010.jpg
Odehráli jsme tři utkání, v jednom jsme získali 3,5 a ve dvou po 4 bodech. Jenže, co je nám to platné, když jsou z toho jenom dvě remízy a žádná výhra. Tak snad příště v Havlíčkově Brodě!
04.12.2013 18:12:35
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one