ja.JPG
Web spravuje Vlasta Karban.
Mgr. Ondřej Cháb chab@email.cz
Ing. Vlastimil Karban vlkarban@volny.cz
04.12.2011 - Vl.Karban
Konečně vítězství

Ve 4.kole krajské soutěže jsme nečekaně vysoko zvítězili na Gambitem "D". V jednu chvíli se dokonce hosté strachovali, aby neodjeli s kanárem. Tak daleko to ale nedošlo. Je vidět, že i Cejle umí zabrat. Bohužel stejně zabrali i naši přímí konkurenti v boji o sestup. Dokázali jsme si však, že když zabojujeme, tak to jde..
4-kolo.jpg
Můžete si přehrát tradičně partii Jardy Marečka, která měla neuvěřitelný průběh. Nejdřív jasně vítězná pozice, potom se Jarda rozhodl, že si chce ještě trochu zahrát a poskytl soupeři figuru, aby vyrovnal šance. V následné koncovce se Jarda propracoval k lepší pozici, aby v 56.tahu znovu udělal chybu a nabídl soupeři šanci na remízu. Ale partii prohraje vždy ten, kdo udělá poslední chybu a to byl Michal Daniel.
Mareček - Daniel 1:0

Moje partie s J.Pochylým byla v prvních devíti tazích kopií partie z předchozího kola s velkobítešským Vojtěchem, takže jsem vlastní energie nemusel mnoho vydat.
Karban - Pochylý 1:0
11.01.2012 20:48:08
vlkarban
se konají v pátek od 19.00 v salónku Cejlecké šenkýřky v Cejli. 
Srdečně zveme všechny zájemce o šachovou hru. Prostředí je nekuřácké, takže je vhodné i pro děti, dorost, ženy a gentlemany.
Přikládám Google tabulku pro plánování účasti.
SŠK Cejle - šachové pátky
PS: pokud Vám link nefunguje, dejte prosím vědět a pošlete znovu svůj email (vlkarban@volny.cz).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one